• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
  • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Mezoterapia igłowa

Obraz iglowa
Obraz iglowa

Mezoterapia to technika polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie.

Mezoterapia zapewnia optymalne dostarczenie substancji aktywnych do skóry właściwej oraz lepsze efekty niż przy innych metodach aplikacji.Radiofrefencja

Obraz radio
Obraz radio

Zabieg z użyciem fal radiowych jest nieinwazyjną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych. Metoda ta pozwala skutecznie eliminować zmarszczki i drobne linie oraz poprawiać napięcie skóry, modelować twarz i ciało. Ponadto efektywnie redukuje objawy starzenia się skóry, takie jak: „kurze łapki”, opadające powieki dodatkowo poprawia owal twarzy i uelastycznia skórę.Karboksyterapia

Obraz karbo
Obraz karbo2

Karkoksyterapia to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla śródskórnie i podskórnie. Przez ok. 7 dni po zabiegu utrzymuje się wzmożone ukrwienie i dotlenienie tkanek w miejscu aplikacji – jest to następstwo tzw. efektu Bohra. Dwutlenek węgla po podskórnym podaniu powoduje mechanicznie rozbicie złogów tłuszczowych, silną stymulację rozpadu tłuszczu oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry.

Jednocześnie zwiększa się drenaż limfatyczny, ustępują obrzęki. To wielokierunkowe działanie dwutlenku węgla decyduje o licznych wskazaniach do jego stosowania, takich jak: cellulit, rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja blizn i rozstępów, likwidowanie worków i cieni pod oczami, zwiększenie napięcia skóry.Bo2Look Therapy

Rewolucyjna dermo kosmetyczna terapia z opatentowanym neuropeptydem XepTM-018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Jego działanie opiera się na relaksacji mięśni twarzy odpowiedzialnych za powstawanie tzw. zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, nieinwazyjna, gwarantująca efekty „botox like” oraz bardzo naturalny wygląd bez potrzeby iniekcji.

Obraz bo2look


Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjny zabieg, którego zadaniem jest poprawa nawilżenia skóry i jej odżywienie. Zabieg przyśpiesza procesy wchłaniania się substancji aktywnych w głąb skóry – rewitalizując ją, wygładzając i delikatnie napinając. Ze względu na brak dyskomfortu zabieg mezoterapii bezigłowej polecany jest szczególnie osobom wrażliwym lub z tendencją do tworzenia się naczynek. Mezoterapia bezigłowa opiera się na zjawisku elektroporacji czyli oddziaływaniu fali elektromagnetycznej na skórę w postaci impulsów, docierających do najgłębiej zlokalizowanych tkanek oraz do wnętrza komórek. W efekcie dochodzi do szybszej regeneracji skóry, a co za tym idzie przyśpieszenia procesów regeneracji i odmłodzenia twarzy.

Obraz beziglowa


Henna brawi i rzęs

Henna jest naturalnym barwnikiem, który produkowany jest na bazie pędów oraz liści lawsonii bezbronnej. ... Henna kosmetyczna to naturalna substancja barwiąca stosowana do zabarwiania włosków brwi oraz rzęs. Barwnik ten umożliwia znaczne przyciemnienie włosów.

Obraz radio

Zapraszamy do kontaktu

  • Ikonaul.Krakowska 11
    48-385 Otmuchów
  • Ikona77 43 45 195
  • Ikonabiuro@kosmetykapierzak.pl
  • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00. W niedzielę: nieczynne.