• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
  • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Rzęsy

Aplikacja rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub metodą objętościową. Istnieją różne wersje, metody przedłużania i zagęszczania rzęs. Ich dobór uzależniony jest od preferencji i oczekiwanego rezultatu. Może być delikatny i zarazem bardzo naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny.

Metoda polega na doklejeniu1, 2,3 lub 4 rzęs sztucznych do rzęsy naturalnej. Rzęsy te wykonane są z ultralekkiego materiału który nie obciąża naturalnych rzęs. Charakteryzują się komfortem noszenia oraz głęboką czernią. Metody te zapewniają pięknie podkreślone oczy, ale i zaoszczędzają wiele cennego czasu – nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki. Rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste. Przedłużanie rzęs jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów. WYGLĄDAJ WYJATKOWO!

Obraz masaze

CZY DO ZABIEGU NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Przygotowanie do zabiegu stylizacji rzęs nie wymaga jakiegoś szczególnego planu. Dobrze jest, jeśli to możliwe, aby wybrać się na zabieg bez makijażu. Zapobiegnie to dodatkowemu podrażnieniu oczu kosmetykiem do demakijażu. Polecamy również zrezygnowanie z kawy i napojów energetycznych na kilka godzin przed zabiegiem-kofeina może powodować drżenie powiek, co może utrudniać nam pracę. Założenie rzęs trwa około 2-3 godzin, dopełnienie około 1,5 do 2 godzin. (długość czasu aplikacji zależy od ilości swoich naturalnych rzęs) Było by miło gdybyś wyłączyła telefon i zrelaksowała się.

PIELĘGNACJA SZTUCZNYCH RZĘS.

Piękna i trwała aplikacja nie jest tylko zasługą stylistki. Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się swoimi rzęsami powinnaś się z nimi odpowiednio obchodzić.

Kluczowe jest pierwsze 48 godzin, to w tym czasie dochodzi do wiązania spoiwa, dlatego najlepiej jest ingerować w rzęsy najmniej jak to tylko możliwe i pozwolić aby klej dobrze wysechł. To proces który decyduje o trwałości aplikacji.

Przez 4 godziny po założeniu lub uzupełnieniu rzęs należy unikać kontaktu z wodą, zarówno w postaci ciekłej jak i pary wodnej.

Zdecydowanie najlepiej jest przez pierwsze dwie doby w ogóle zrezygnować z przebywania w saunie czy na basenie. Długie kąpiele w wannie i pod prysznicem też nie są wskazane. Aby nasze rzęsy nie odkształciły się należy unikać tzw. ”spania z twarzą w poduszce”

Demakijaż należy wykonywać delikatnie przy użyciu beztłuszczowych preparatów. Kosmetyki na bazie tłuszczu takie jak mleczka do demakijażu, płyny dwufazowe, kremy do twarzy, tłuste cienie do powiek czy fluidy mogą rozpuszczać klej, dlatego najlepiej jest ich unikać bądź omijać okolicę oczu.

Pamiętajmy również o tym aby myć nasze rzęsy z resztek kosmetyków, złuszczającego się naskórka który gromadzi się przy nasadzie rzęs. Do mycia używamy specjalnych szamponów oraz pędzelków. Po umyciu osuszamy rzęsy, delikatnie przykładając do nich ręcznik. Unikamy pocierania, szarpania czy skubania rzęs.

Regularnie przeczesuj rzęsy aby nadać im ładną, estetyczną formę.

CIESZ SIĘ SWOIM NOWYM SPOJRZENIEM!ELEEBANA- LIFTING,BOTOX,LAMINACJA

To zabieg, a właściwie „trio” - idealny dla wszystkich zapracowanych kobiet, które pragną wyglądać pięknie i świeżo, a przede wszystkim cenią sobie naturalny wygląd.

Lift (z ang.-unieść, podnosić) Jak wynika z tłumaczenia zabieg ma na celu unieść rzęsy od nasady aż po same końce.

Stąd efekt trwałej zalotki, o którym wszystkie kobiety marzyły od lat jest na wyciągnięcie ręki. Zabieg wykonywany jest na specjalnych formach co pozwala na dowolność rozplanowania kierunków rzęs, a także idealnego ich odseparowania, tak by po skończonym zabiegu można było się cieszyć przepięknie uniesionymi oraz wystylizowanymi rzęsami.

Kolejnym krokiem jest:

  • laminacja (polega na pokryciu rzęs kompleksem olejków i witamin, które odżywią i jednocześnie zabezpieczą rzęsy tworząc swego rodzaju powłokę na rzęsach)
  • botoks( jest to intensywny preparat odżywiający, gruntownie odbudowujący zniszczone włókno włosa dzięki zawartym składnikom takim jak organiczny olej jojoba, ole z lnicznika siewnego, olej z nasion czarnuszki siewnej czy protein jedwabiu). Taki skład gwarantuje nawilżenie, uzupełnienie, naprawę i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia, dodając rzęsom niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość.
Obraz

Oba te produkty są głęboko odżywiające, odbudowujące rzęsy i trwale nawilżające. W protokole zabiegowym uwzględniamy również czas na hennę rzęs, co w połączeniu z wyżej wspomnianymi produktami pozwala uzyskać zdrowe, podkręcone, czarne, i lśniące rzęsy. Wierzymy, że zdrowie rzęs jest sprawą najwyższej wagi, a można je osiągnąć tylko dzięki połączeniu innowacyjności produktu i umiejętnościom, oraz doświadczeniu stylistki.

CZY I KIEDY MOŻEMY MALOWAĆ RZĘSY PO ZABIEGU?

Przez pierwszą dobę od zakończenia zabiegu rzęsy nie powinny być nadmiernie dotykane ani mieć kontaktu z wodą, substancjami oleistymi i pomieszczeniami o dużej wilgotności ( długa kąpiel pod prysznicem, sauna) oraz powinno się unikać spania na twarzy. Po upływie 24 h od zabiegu możemy rzęsy myć, malować i postępować tak jak do tego zwykliśmy.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Efekt podkręcenia utrzymuje się przez cały naturalny cykl życia rzęsy, co może trwać do 90 dni. Rzęsy podobnie jak włosy nigdy nie wypadają wszystkie jednocześnie, a więc efekty będą utrzymywać się około 4-8 tygodni. Zazwyczaj kolejny zabieg wykonuje się po 6 tygodniach.HENNA BRWI I RZĘS

Henna jest naturalnym barwnikiem, który produkowany jest na bazie pędów oraz liści lawsonii bezbronnej. ... Henna kosmetyczna to naturalna substancja barwiąca stosowana do zabarwiania włosków brwi oraz rzęs. Barwnik ten umożliwia znaczne przyciemnienie włosów.

Obraz

Zapraszamy do kontaktu

  • Ikonaul.Krakowska 11
    48-385 Otmuchów
  • Ikona77 43 45 195
  • Ikonakosmetykapierzak[malpka]gmail.com
  • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00. W sobotę i niedzielę: nieczynne.