• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
 • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Pielęgnacja ukierunkowana na efekt

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjny zabieg, którego zadaniem jest poprawa nawilżenia skóry i jej odżywienie. Zabieg przyśpiesza procesy wchłaniania się substancji aktywnych w głąb skóry – rewitalizując ją, wygładzając i delikatnie napinając. Ze względu na brak dyskomfortu zabieg mezoterapii bezigłowej polecany jest szczególnie osobom wrażliwym lub z tendencją do tworzenia się naczynek. Mezoterapia bezigłowa opiera się na zjawisku elektroporacji czyli oddziaływaniu fali elektromagnetycznej na skórę w postaci impulsów, docierających do najgłębiej zlokalizowanych tkanek oraz do wnętrza komórek. W efekcie dochodzi do szybszej regeneracji skóry, a co za tym idzie przyśpieszenia procesów regeneracji i odmłodzenia twarzy.

Obraz beziglowa


Mezoterapia frakcyjna

Mezoterapia mikroigłowa dermaroller lub mezoterapia frakcyjna. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry poprzez mikronakłucia substancji aktywnych . Liczne mikronakłucia powodują, że skora reaguje na nie jak na mikrouszkodzenia uruchamiając procesy naprawcze i regeneracyjne. Fibroblasty zaczynają dzielić się z większą częstotliwością co przyczynia się do wzrostu produkcji elastyny, włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego. Powoduje to, że przy odpowiednim zastosowaniu ampułek można uzyskać efekt : redukcji zmarszczek i blizn, wzrostu nawilżenia, odżywienia skóry oraz przywrócenia jej jędrności. Przeprowadzone badania jednoznacznie wykazują, że poprzez mikronakłucia substancje aktywne działają nawet 1000 razy lepiej niż przy zwykłej aplikacji.

Obraz frakcyjna

Mezoterapia igłowa

Obraz iglowa
Obraz iglowa

Mezoterapia to technika polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie.

Mezoterapia zapewnia optymalne dostarczenie substancji aktywnych do skóry właściwej oraz lepsze efekty niż przy innych metodach aplikacji.Karboksyterapia

Obraz karbo
Obraz karbo2

Karkoksyterapia to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla śródskórnie i podskórnie. Przez ok. 7 dni po zabiegu utrzymuje się wzmożone ukrwienie i dotlenienie tkanek w miejscu aplikacji – jest to następstwo tzw. efektu Bohra. Dwutlenek węgla po podskórnym podaniu powoduje mechanicznie rozbicie złogów tłuszczowych, silną stymulację rozpadu tłuszczu oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry.

Jednocześnie zwiększa się drenaż limfatyczny, ustępują obrzęki. To wielokierunkowe działanie dwutlenku węgla decyduje o licznych wskazaniach do jego stosowania, takich jak: cellulit, rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja blizn i rozstępów, likwidowanie worków i cieni pod oczami, zwiększenie napięcia skóry.LAMPROBE - Usuwanie defektów skóry

Lamprobe, to amerykański aparat umożliwiający wykonanie bezinwazyjnych zabiegów:

 • zamykania naczynek krwionośnych tzw. pajęczynek
 • zamykania naczyniaka gwiaździstego i wiśniowego (plamki Campbell de Morgana)
 • usuwania włókniaków i brodawek płaskich
 • usuwania prosaków
 • osuszania ropnych krostek trądzikowych
 • odblokowania porów

Lamprobe to metoda niechirurgiczna, sterylna i przyjazna dla skóry. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zabiegi wykonywane są bezinwazyjnie i nie wymagają wkłuwania igły. Zabieg trwa krótko i nie wymaga stosowania znieczulenia. W przeciwieństwie do standardowych metod (laser, ciekły azot czy skalpel) urządzenie to oddziałuje punktowo na naczynko lub zmianę dermatologiczną nie naruszając otaczających naczyń i tkanek.

Jak wygląda zabieg Lamprobe?

Zabieg polega na przyłożeniu elektrody do skóry. Przepływ energii przez elektrodę powoduje:

 • zamknięcie naczynek krwionośnych (termokoagulacja)
 • zlikwidowanie zmian skórnych (termoliza-odparowanie nieregularności skóry)

Po zabiegu w miejscu przyłożenia tworzy się mikro strupek, który należy pozostawić do wygojenia.RADIOFREKWENCJA

Obraz radio
Obraz radio

Zabieg z użyciem fal radiowych jest nieinwazyjną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych. Metoda ta pozwala skutecznie eliminować zmarszczki i drobne linie oraz poprawiać napięcie skóry, modelować twarz i ciało. Ponadto efektywnie redukuje objawy starzenia się skóry, takie jak: „kurze łapki”, opadające powieki dodatkowo poprawia owal twarzy i uelastycznia skórę.Retix C

Retix C to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę. Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 : Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego oraz Antyoksydanty 30%, wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol 4% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

Preparat stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Obraz retixc
Peelingi medyczne (kwas TCA, AzAc Peel, kwasy Toscani, kwas mlekowy)

Peeling medyczny to nieinwazyjny zabieg polegający na na naniesieniu na powierzchnię skóry preparatu o różnym stężeniu zawierającego silnie działające substancje złuszczające i regenerujące. Dobór stężenia oraz preparatu uzależniony jest od rodzaju cery i leczonych zaburzeń. Jest to zabieg głęboko oczyszczający skórę zarówno twarzy jak i ciała.

Przeprowadza się go w celu redukcji zmarszczek powierzchniowych, przywrócenia jej elastyczności i jędrności oraz w leczeniu trądziku pospolitego, blizn potradzikowych oraz przebarwień. Peelingi służą głębokiemu oczyszczaniu skóry, usunięciu martwych tkanek, a także wygładzeniu i nawilżeniu naskórka.

Sama procedura jest bezbolesna, jedynie pod koniec zabiegu można odczuwać pieczenie skóry. Kilka godzin po zabiegu może pojawić się niewielki rumień oraz uczucie napięcia skóry.

Po kilku dniach zaczyna się ona naturalnie złuszczać. Należy w tym czasie unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz stosować kremy z filtrami.

Obraz
Terapia z kwasem transformowalnym

Dermokosmetyczna terapia z transformowalnym kwasem hialuronowym zamkniętym z elastycznych, odkształcających się nośnikach. Wyjątkowo mały rozmiar nośników i deformowalna błona sprawia, że kwas hialuronowy przenika przez barierę naskórka i dociera do skóry właściwej. Tam długotrwale wiąże wodę, daje efekt głębokiego nawilżenia, zwiększenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek. Zastosowanie transformowalnego kwasu hialuronowego daje 20% więcej nawilżenia niż przy użyciu produktu ze zwykłym kwasem hialuronowym.

Obraz terapia kwasem

Zapraszamy do kontaktu

 • Ikonaul.Krakowska 11
  48-385 Otmuchów
 • Ikona77 43 45 195
 • Ikonabiuro@kosmetykapierzak.pl
 • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00. W niedzielę: nieczynne.