• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
  • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Nasz gabinet

Miejsce w którym wydobędziesz własne piękno, zaznasz relaksu i naładujesz się pozytywną energią.

Obraz

Już od początku naszej działalności czyli roku 2003 stawiamy sobie za cel dostarczenie naszym Klientom usług najwyższej jakości w jak najlepszej oprawie. Już dziś możemy powiedzieć, że warto było budować firmę na filarach profesjonalizmu i uczciwości. Nasz rozwój oraz pełne zaangażowanie owocuje Państwa zaufaniem. Dziękujemy Wam za to i cieszymy się, że możemy pracować dla Waszego piękna. Zależy nam by w parze z urodą szło też piękno wewnętrzne - dlatego szczególny nacisk kładziemy na atmosferę w naszym salonie, o zminimalizowanie stresu i sprawienie byście czuli się u nas doskonale zarówno ciałem jak i duchem. Byście mogli oderwać się od codziennych trosk i w takim zdrowym egoizmie - zrobić coś dla Siebie. By czas spędzony u nas kył czasem beztroski, przy filiżance aromatycznej kawy, kojącej muzyki i blasku świec. Dbamy o punktualność - szanujemy Wasz czas. Wiemy że macie go mało i jest bezcenny - o umówionej wizycie przypomnimy wcześniejszym sms-em. Minimalizujemy konieczność długiego oczekiwania w poczekalni na usługę. Są przecież lepsze formy spędzania czasu.Zabiegi ukierunkowane na efekt

skuteczność zabiegów, wspaniałe rezultaty

Oryginalne produkty markowych firm. Szukamy liderów w danej branży i tak np. jak rzęsy to Nouveau lashes®, jak depilacja to Depieve®, jak mezoteriapia igłowa to Mesoestetic®. Sięgamy po najlepsze, sprawdzone rozwiązanie by zagwarantować najwyższą skuteczność. Nasze działanie nie jest nastawione tylko na zyski ale też satysfakcję z rezultatów i zadowolenia klientów. Nie oferujemy naszym klientom żadnych usług co do których nie mamy pewności, że działają i są bezpieczne. Takich, których sami byśmy sobie nie wykonali.

Obraz
Obraz
Obraz


Twoje bezpieczeństwo

nasz priorytet

Coraz częściej otrzymujecie Państwo komunikaty w mediach o poważnych chorobach, którymi możecie zarazić się u kosmetyczki? Bądźcie spokojni. W naszym gabinecie nie ma na tym polu miejsca na ustępstwa. Mamy bardzo wyśrubowane reżimy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi - nawet tych, które potencjalnie nie wymagają takich zabiegów. Cały nasz zespół jest dogłębnie przeszkolony w tej dziedzinie by nasze standardy higieny i bezpieczeństwa były ponad wymagane przez przepisy normy. Zdrowie jest bezcenne - w naszej hierarchii cenniejsze niż uroda. Tak więc by dbać o urodę nie możemy ryzykować zdrowia.

Obraz
Obraz
Obraz


Zgrany zespół

to ludzie tworzą firmę.

Dużo energii poświęciliśmy na stworzenie dobrego, zgranego zespołu. Wszystkie nasze kosmetyczki to świetne specjalistki z doświadczeniem. Dzięki ich zaangażowaniu i nieustannemu dokształcaniu mamy gwarancję świetnej obsługi naszych Klientów. Dbamy o miłą atmosferę także wśród personelu by pozytywny nastrój udzielał się wszystkim, którzy zechcą nas odwiedzić.

Jesteśmy dla Was - Zapraszamy!
Zapraszamy do kontaktu

  • Ikonaul.Krakowska 11
    48-385 Otmuchów
  • Ikona77 43 45 195
  • Ikonakosmetykapierzak[malpka]gmail.com
  • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00. W sobotę i niedzielę: nieczynne.