• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
  • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Redukcja tkanki tłuszczowej

RADIOFREKWENCJA

Obraz radio
Obraz radio

Zabieg z użyciem fal radiowych jest nieinwazyjną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych. Metoda ta pozwala skutecznie eliminować zmarszczki i drobne linie oraz poprawiać napięcie skóry, modelować twarz i ciało. Ponadto efektywnie redukuje objawy starzenia się skóry, takie jak: „kurze łapki”, opadające powieki dodatkowo poprawia owal twarzy i uelastycznia skórę.Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w newralgicznych miejscach tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce.

Podczas zabiegu na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, rozrywająca błony komórek tłuszczowych i przekształcająca je w emulsję. Uwolniony tłuszcz w postaci płynnej jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii, a następnie zostaje wydalony.

Liposukcja ultradźwiękiem jest całkowicie bezinwazyjna i oferuje dobre wyniki pomiarowe bez niepożądanych efektów ubocznych, które powstają podczas liposukcji chirurgicznej.

Obraz liposukcja


Karboksyterapia

Obraz karbo
Obraz karbo2

Karkoksyterapia to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla śródskórnie i podskórnie. Przez ok. 7 dni po zabiegu utrzymuje się wzmożone ukrwienie i dotlenienie tkanek w miejscu aplikacji – jest to następstwo tzw. efektu Bohra. Dwutlenek węgla po podskórnym podaniu powoduje mechanicznie rozbicie złogów tłuszczowych, silną stymulację rozpadu tłuszczu oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry.

Jednocześnie zwiększa się drenaż limfatyczny, ustępują obrzęki. To wielokierunkowe działanie dwutlenku węgla decyduje o licznych wskazaniach do jego stosowania, takich jak: cellulit, rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja blizn i rozstępów, likwidowanie worków i cieni pod oczami, zwiększenie napięcia skóry.Mezoterapia igłowa

Obraz iglowa
Obraz iglowa

Mezoterapia to technika polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie.

Mezoterapia zapewnia optymalne dostarczenie substancji aktywnych do skóry właściwej oraz lepsze efekty niż przy innych metodach aplikacji.


Zapraszamy do kontaktu

  • Ikonaul.Krakowska 11
    48-385 Otmuchów
  • Ikona77 43 45 195
  • Ikonabiuro@kosmetykapierzak.pl
  • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00. W niedzielę: nieczynne.