• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
  • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

Zabiegi antycellulitowe

Karboksyterapia

Obraz karbo
Obraz karbo2

Karkoksyterapia to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla śródskórnie i podskórnie. Przez ok. 7 dni po zabiegu utrzymuje się wzmożone ukrwienie i dotlenienie tkanek w miejscu aplikacji – jest to następstwo tzw. efektu Bohra. Dwutlenek węgla po podskórnym podaniu powoduje mechanicznie rozbicie złogów tłuszczowych, silną stymulację rozpadu tłuszczu oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry.

Jednocześnie zwiększa się drenaż limfatyczny, ustępują obrzęki. To wielokierunkowe działanie dwutlenku węgla decyduje o licznych wskazaniach do jego stosowania, takich jak: cellulit, rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, redukcja blizn i rozstępów, likwidowanie worków i cieni pod oczami, zwiększenie napięcia skóry.Mezoterapia igłowa

Obraz iglowa
Obraz iglowa

Mezoterapia to technika polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian natury estetycznej takich jak starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit czy łysienie.

Mezoterapia zapewnia optymalne dostarczenie substancji aktywnych do skóry właściwej oraz lepsze efekty niż przy innych metodach aplikacji.Bańka chińska

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Obraz bankachinska


Dermomasaż

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciąganiem skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Wykonujemy go innowacyjnym urządzeniem do podciśnieniowego masażu ciała tzw. dermomasażerem. W odróżnieniu od endermologii nie wymaga stosowania specjalnych kombinezonów.

Dermomasaż jest masażem łącznotkankowym nazywany też cellulogią lub lipomasażem. działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Następuje zmniejszenie obrzęków w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg jest nieinwazyjny, wspomaga naturalne procesy biochemiczne zachodzące w organizmie.

Obraz dermomasaz

Zapraszamy do kontaktu

  • Ikonaul.Krakowska 11
    48-385 Otmuchów
  • Ikona77 43 45 195
  • Ikonabiuro@kosmetykapierzak.pl
  • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00. W niedzielę: nieczynne.