• Ikona Zegara Godz. pn-pt: 09:00 - 20:00, so: 8:00 - 14:00.
 • Ikona Telefonu Tel: 77 43 45 195

NOWOŚĆ DEPILACJA - LightSheer Desire

Obecnie dostępnych jest co najmniej kilka systemów do depilacji(opartych na różnej technologii) a ich skuteczność znacząco się różni. Oferujemy Państwu usługę DEPILACJI LASEROWEJ na najwyższym poziomie. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. którego parametry poddawane są stałemu monitoringowi. To gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

Autor: Patrycja Pierzak

LightSheer Desire to innowacyjny laser diodowy uznawany za najmocniejszy i najskuteczniejszy na świecie system do trwałego usuwania owłosienia. Urządzeni to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe. Laser posiada certyfikat FDA- wydany przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych. Laser diodowy firmy Lumenis jest obecnie najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie dającym najlepsze efekty. Oszczędza bólu oraz nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

Laser stosowany do zabiegów depilacji działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika ok. 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem stopniowy zanik całego zawiązka włosa, co w efekcie prowadzi do jego utraty.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka głowicy została wyposażona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia ChillTip, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Temperatura tej szafirowe końcówki cały czas jest utrzymywana na poziomie 4 stopni C. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji ( chłodzenie powietrzem, zelami itp.)

KIEDY STOSUJE SIĘ EPILACJĘ?

 • podstawowe wskazanie to chęć pozbycia się niechcianego owłosienia
 • w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych (hirsutyzm, hipertrychoza)
 • w celach kosmetycznych
 • u osób, u których występują objawy wrastania włosów po innych metodach depilacji
 • u osób ze zmianami naczyniowymi na nogach
 • u pacjentów z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny na skórze ( zaczerwienienie) po innych metodach epilacji
 • zabieg można wykonywać u mężczyzn w przypadku nadwrażliwości skóry po goleniu (przerzedzenie włosów)

PRZED ZABIEGIEM

Włosy przed zabiegiem POWINNY być zgolone. Nie ma potrzeby stosowania 2-3 mm odrostu, ponieważ obszar poddawany zabiegowi jest dokładnie naświetlany. Przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów, w przypadku twarzy przez 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8 tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń jest szczególnie ważne ponieważ laser nie uszkodzi włosa-cebulki, która została wyrwana (chwilowo jej nie ma).

Aby zabieg był skuteczny zaleca się wykonać serię od 4-6 zabiegów. Przerwy pomiędzy zabiegami powinny wynosić około 6 tygodni.

W naszym salonie zabiegi depilacji laserowej wykonuje firma zewnętrzna-DuoLaser Personel jest wykwalifikowany, przeszedł specjalistyczne szkolenia i posiada odpowiednie certyfikaty. Firma Duo-Laser posiada rekomendację Cherent Polska

ZŁOTY STANDART DEPILACJI LASEROWEJ!

Foto

Powrót do wyboru artykułu


Zapraszamy do kontaktu

 • Ikonaul.Krakowska 11
  48-385 Otmuchów
 • Ikona77 43 45 195
 • Ikonakosmetykapierzak[malpka]gmail.com
 • IkonaGodz. pn-pt: 09:00 - 20:00. W sobotę i niedzielę: nieczynne.